Movies
Ratings
50
Scandal MakersRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0