Titles you rated
FlippedRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 3.0
BreathRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
The HolidayRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0