Movies
Ratings
477
SiratRated ★ 3.5
Yi YiRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Honokaa BoyRated ★ 3.0
ZygoteRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
M. ButterflyRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.0
Kagero-zaRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.0
SolarisRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
The CellRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0