Series
Ratings
34
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
HyoukaRated ★ 3.0
The Prince of TennisRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- 다큐프라임 - 왜 우리는 대학에 가는가Rated ★ 3.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
- My Little MonsterRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5- Rosen MaidenRated ★ 3.5
- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
BarakamonRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0