Titles you rated
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.0
MineRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Red SleeveRated ★ 5.0- Understanding of Electric ShockRated ★ 4.5
Traces of LoveRated ★ 3.5
Too Bright For RomanceRated ★ 4.0
DreamersRated ★ 4.0
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
VincenzoRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Steal HeartRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.5