Series
Ratings
90
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- 하트페어링Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
I Am Married...But!Rated ★ 3.5
TrespassersRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5