Titles you rated
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.5
Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0