Titles you rated
- HumintRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5
The King of ComedyRated ★ 4.5
HeatRated ★ 4.0
The Irishman: In ConversationRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.5
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0