Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Welcome to Wrexham Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Last KingdomRated ★ 4.0