Movies
Ratings
65
Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Born To SingRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
As OneRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 1.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 4.0