Series
Ratings
147
HannibalRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
WayneRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
KairosRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- Hell on WheelsRated ★ 5.0
- Hell on WheelsRated ★ 5.0
- Hell on WheelsRated ★ 5.0
Hell on WheelsRated ★ 5.0
Movie RoomRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5