Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 1.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0