Series
Ratings
34
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5