Titles you rated
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5- Loving YouRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.5
Little Mom Scandal Season 1Rated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.5- I'm From ChosunRated ★ 5.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 3.5
RivalRated ★ 3.5