Movies
Ratings
187
Dating AmberRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
WindstruckRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0