Movies
Ratings
53
Man of VendettaRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Hana and AliceRated ★ 1.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 5.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0