Series
Ratings
77
One Piece Season 2Rated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5