Movies
Ratings
53
Green BookRated ★ 5.0
A Dangerous WomanRated ★ 3.5- Blossom GraduationRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 3.0
ChaplinRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
FailanRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 2.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
The Age of AdalineRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0