Series
Ratings
172
The First FrostRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 4.0- 이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 3.0
The Summer I Turned Pretty Season 3Rated ★ 3.5
Taylor Swift - the Eras Tour - the End of an EraRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Dali & Cocky PrinceRated ★ 3.0
See You in My 19th LifeRated ★ 2.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
VIPRated ★ 2.5
Melo MovieRated ★ 2.5
Doctor ChaRated ★ 3.5