Titles you rated
ThrashRated ★ 3.0
Baby Assassins 2Rated ★ 3.0
Baby AssassinsRated ★ 2.5
The Cleansing HourRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The Hills Have EyesRated ★ 3.0
House of SayuriRated ★ 1.5
Hell is Other PeopleRated ★ 3.0
Central IntelligenceRated ★ 3.0
TrollRated ★ 2.5
Suicide Notes Laid on the TableRated ★ 2.5
YukikazeRated ★ 2.5
IncantationRated ★ 2.5
Totally KillerRated ★ 2.5
The Slumber Party MassacreRated ★ 2.0
Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2Rated ★ 2.5
QuicksandRated ★ 1.5
M3GAN 2.0Rated ★ 2.5
Deadman InfernoRated ★ 3.0
Fukushima 50Rated ★ 3.5