Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
- 다큐멘터리 3일Rated ★ 5.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5- Fresh off the Sea Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Fresh off the SeaRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
FestivalRated ★ 5.0
Unexpected Business Season 3Rated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
It's NightRated ★ 3.0
The Killing VoteRated ★ 2.0
The DealRated ★ 3.0