Series
Ratings
114
New Journey to the West Season 7Rated ★ 5.0- YellowRated ★ 4.0
- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 4.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0
Begin Again KoreaRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Begin Again Season 3Rated ★ 5.0
Begin Again Season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5