Series
Ratings
20
The ProducersRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0