Movies
Ratings
252
Once We Were UsRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
CarolRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Waiting For RainRated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 4.0