Series
Ratings
228
The Art of SarahRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 2.0
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.5
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.0