Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0