Titles you rated
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 2.0