Titles you rated
- HonourRated ★ 4.0
AnoneRated ★ 5.0
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.0- Kimi no Koto Dake Mite ItaiRated ★ 3.0
Sense8Rated ★ 5.0
My Dear ExesRated ★ 5.0
SHUT UPRated ★ 4.5- Deux YeojaRated ★ 3.5
- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.0
- 방과후 태리쌤Rated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 5.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 4.0- Max and RubyRated ★ 5.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 5.0- EXchange Season 4Rated ★ 1.0
Concrete MarketRated ★ 1.0- 주관식당Rated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Heated Rivalry Season 1Rated ★ 4.5