Series
Ratings
27
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5- The LoverRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 0.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 2.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 0.5
HealerRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 1.0