Titles you rated
Ant-ManRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
LoganRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.0
V.I.P.Rated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 2.0
ChefRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5