Titles you rated
ChuckRated ★ 4.0
MidasRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 1.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
The UnitRated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 1.5
The UnitRated ★ 4.5
The UnitRated ★ 4.5
The UnitRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0
LastRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 2.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5