Movies
Ratings
27
Fight ClubRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5