Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Heartless CityRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0