Series
Ratings
369
Boyfriend on DemandRated ★ 5.0- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.0
Battle of FatesRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Un-GoRated ★ 2.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
The GokusenRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
Dynamite KissRated ★ 3.0
Money GameRated ★ 5.0
Dear XRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Kids on the SlopeRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 1.0
Ms. IncognitoRated ★ 2.5
Dear ChildRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 2.5
Derry GirlsRated ★ 5.0