Movies
Ratings
228
EnchantedRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.0