Titles you rated
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
The Murky StreamRated ★ 2.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 2.5
First LoveRated ★ 4.0
KaosRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0