Titles you rated
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0