Series
Ratings
35
ChernobylRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Queen of ReversalsRated ★ 3.5
Operation ProposalRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
High SocietyRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0