Titles you rated
Lycoris RecoilRated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5