Series
Ratings
19
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0