Series
Ratings
50
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.5
One Warm WordRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 4.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
D-DayRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0