Titles you rated
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0