Series
Ratings
51
CSI: NYRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0