Series
Ratings
240- Initial D: Second StageRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 4.5- 녹색전차 해모수Rated ★ 2.5
- Future GPX Cyber FormulaRated ★ 2.0
- 勇者警察ジェイデッカーRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 2.5
Mystery Music Show: King of Mask SingerRated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 3.5- 채채퐁 김치퐁Rated ★ 0.5
- Oh! My Goddess: Being Small is ConvenientRated ★ 0.5
- Cubix: Robots for EveryoneRated ★ 0.5
- Candy CandyRated ★ 1.5
- Fighting FoodonsRated ★ 1.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
- Dragon LeagueRated ★ 1.5
- The Brave of Gold GoldranRated ★ 3.5
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 2.5
The New Adventures of Kimba The White LionRated ★ 3.0