Series
Ratings
36
StrangerRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
The King of DramasRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0