Movies
Ratings
235
Steel RainRated ★ 2.0
ClickRated ★ 1.0
Flags of Our FathersRated ★ 2.5
Mongol: The Rise of Genghis KhanRated ★ 4.0
AssemblyRated ★ 3.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
Merry ChristmasRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
StalingradRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0