Movies
Ratings
91
Minority ReportRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.5
Anacondas: The Hunt for the Blood OrchidRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5