Series
Ratings
124
My MisterRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
- Physical: Welcome to MongoliaRated ★ 2.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Tastefully YoursRated ★ 0.5
DAN DA DANRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 1.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 0.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 1.5- The FrogRated ★ 1.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
The 8 ShowRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 2.5