Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
In the Blink of an EyeRated ★ 2.0
M3GAN 2.0Rated ★ 2.5
AnacondaRated ★ 4.0
The Devil's BackboneRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
We Have Always Lived in the CastleRated ★ 3.5
BeanpoleRated ★ 4.0
RiverRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.5
The Bad Guys 2Rated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 3.5
Make a GirlRated ★ 2.0
The MenuRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
Train DreamsRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
CommissionRated ★ 1.0