Titles you rated
Akane-banashiRated ★ 4.5
The Ramparts of IceRated ★ 4.0
The Pitt Season 2Rated ★ 5.0
Daemons of the Shadow RealmRated ★ 4.5
Tasokare HotelRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.0- Hare+Guu DeluxeRated ★ 4.0
- Hare+Guu Part 2Rated ★ 4.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5
Kids on the SlopeRated ★ 4.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0
How to Become Ordinary Season 2Rated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
The SignalRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The Midnight ClubRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5